ubytovanie Bungalowy Vitkova Hora

ubytovanie Karlovy Vary
 

ubytovanie Bungalowy Vitkova Hora / ubytovanie Karlovy Vary

ubytovanie Karlovy Vary Bungalowy Vitkova Hora
Kopec romantiky a hora aktívneho odpočinku na Vás čaká v Bungalow Vítkova Hora. Využite možnosti ubytovania v komfortných chatkách na Vítkove hore. K dispozícii od apríla do októbra.

Karlovy Vary Olšová Vrata ubytovanie
Komfort za atraktívnu cenu - Bungalovy so sociálnym zariadením poskytujú ubytovanie až pre 50 osôb. 2 -, 3 - a 4 - lôžkové bungalovy vrátane 2-lôžkového apartmánu sú vybavené vlastnou kuchynkou. Vo troch a štyroch lôžkových chatkách sú poschodové postele.

Ubytovanie Bungalow Vítkova Hora služby
Je možné objednať raňajky a ďalšie stravovanie v reštaurácii hotela Vítkova Hora, ktorá sa nachádza v blízkosti chatiek. Reštaurácia Vítkova hora ponúka posedenie pre 60 hostí s možnosťou vybraných jedál teplej i studenej kuchyne a špecialít z diviny a rýb. Príjemnú náladu Vám doplní výber kvalitných vín.

Servis hotelovej recepcie je k dispozícii aj hosťom Bungalow Vítkova Hora - zmenáreň, telefón, internet, možnosť prania. Areál je osvetlený. Parkovať sa dá priamo pri bungalove. Priestor pre otvorené ohnisko. Zastávka MHD, autobus do zastávky Tržnica v centre Karlových Varov. Možnosť zapožičania bicyklov, jazdy na koni, lov a rybárčenie a viac ... Zviera v areáli za poplatok.

Dovolenka Karlovy Vary Olšová Vrata ubytovanie
Vítkova Hora Bungalovy sa nachádzajú na okraji Karlových Varov v časti Olšová Vrata, neďaleko golfového ihriska a len 4 km od historického centra mesta. Okolo hotela vedú chodníky priamo do kúpeľných lesov. Pešo i na bicykli je možné navštíviť rozhľadňu Diana, Goetheho vyhliadku, vyhliadku Karla IV či Aberg. Karlovy Vary ponúkajú svojim hosťom veľa zaujímavých miest - Vrídlo, termálne pramene, kúpele, mestské divadlo, galéria umenia, múzeá, atď

Výlety do blízkeho okolia - malebné Františkovy Lázne, Cheb a známy Špalíček, Mariánské Lázne sa Spievajúcou fontánou, hrad Loket, zámok v Bečove, zrúcanina hradu Andelská hora, Svatošské skaly, Klínovec najvyššia hora Krušných hôr, Boží Dar, kúpele Jáchymov.
ubytovanie Karlovy Vary Bungalowy Vitkova Hora - Služba na recepcii je 24 hodínubytovanie Karlovy Vary Bungalowy Vitkova Hora - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýubytovanie Karlovy Vary Bungalowy Vitkova Hora - Pri hotely je vlastné parkoviskoubytovanie Karlovy Vary Bungalowy Vitkova Hora - hotel má reštauráciuubytovanie Karlovy Vary Bungalowy Vitkova Hora - Recepcia poskytuje zmenárenské službyubytovanie Karlovy Vary Bungalowy Vitkova Hora - k dispozícii letná terasaubytovanie Karlovy Vary Bungalowy Vitkova Hora - golfubytovanie Karlovy Vary Bungalowy Vitkova Hora - tenis - v blízkosti hotelaubytovanie Karlovy Vary Bungalowy Vitkova Hora - Izby s vlastnou kúpelkouubytovanie Karlovy Vary Bungalowy Vitkova Hora - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky: